GÜNCEL İNŞAATLAR
KALİTE POLİTİKAMIZ

KULE YAPI olarak Kalite Politikamız, 
Sektöründe ileri teknolojileri takip ederek uygulamak, alanında uzman ve profesyonel ekipler ile çalışmak, müşterilerin memnuniyetini en üst düzeye çıkaracak yenilik ve kalitenin öncüsü olmak.

Gelecekte, inşaat ve mühendislik hizmetlerimizi daha başarılı şekilde sürdürebilmek için yurt içinde ve yurt dışında değişen pazarın ihtiyaçlarını karşılayacak yeni iş imkanları ve faaliyet alanları oluşturmak.

Projelerimizin geliştirilmesi ve imalat aşamalarında en modern teknolojileri kullanarak, en yenilikçi tasarımları hazırlamak, alanında uzman ekibimiz ve profesyonel çözüm ortaklarımız ile birlikte en yüksek kaliteyi sağlamak.

Müşteri güvenilirliğini sağlayarak, memnuniyeti en üst seviyede tutmak için ihtiyaç ve talepleri tespit etmek ve en uygun çözümleri söz verilen sürede gerçekleştirmek.
Şirketimiz bünyesindeki tüm faaliyetlerin planlanması, uygulanması, geliştirilmesi ve sürekli iyileştirilmesi için takım ruhunu benimseyen ailemizin her üyesine en yüksek seviyede çalışma ortamı ve imkanı sunmak.

Kalite, Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi ile performansını sürekli iyileştirmek, çevre kirlenmesini, kazaları, olayları önlemek üzere gerekli iş güvenliği ve yasal mevzuata uymak.
 

Copyright © 2015 KULE YAPI, web sitesinde her türlü bilgiyi değiştirme, düzeltme ve yayınlama hakkını saklı tutar.